מדידת מוליכות

מדידת מוליכות היא טכניקה המשמשת למדידת מוליכות חשמלית של תמיסה. שיטה זו משמשת בדרך כלל בניתוח איכות מים, מכיוון שהיא מספקת אינדיקציה לריכוז היונים בדגימה. זה יכול לשמש כדי למדוד את כמות המלחים המומסים, תרכובות אורגניות וחלקיקים טעונים אחרים הנמצאים במים. התוצאות המתקבלות משיטה זו חשובות להבנת איכות המים והתאמתם לשימושים שונים. על ידי מדידת מוליכות חשמלית, ניתן לקבוע את כמות המזהמים הקיימים בדגימה ולהעריך את התאמתה למטרות שתייה, השקיה וכן למטרות תעשייתיות.

התעשיות שעושות שימוש במדידת מוליכות

מדידת מוליכות היא טכניקה בשימוש נרחב בתעשיות רבות למדידת מוליכות חשמלית של נוזלים. הוא משמש למדידת איכות המים, ניטור ייצור כימיקלים, ניתוח מוצרי מזון והבטחת בטיחותם של תרופות. שיטה זו חשובה לבדיקת איכות המים, מכיוון שהיא יכולה לשמש לאיתור נוכחות של זיהומים כגון מלחים ומזהמים אחרים. בייצור כימי ניתן להשתמש בשיטה זו כדי להבטיח שכל הרכיבים נמצאים בפרופורציות הנכונות. גם תעשיית המזון מסתמכת על טכניקה זו למטרות בקרת איכות, וחברות התרופות משתמשות בה לבדיקת יעילות ובטיחות התרופות. כשמודדים מוליכות ניתן לגלות מידע יקר ערך שיכול לעזור על הבטיחות והיעילות.

הסוגים השונים של מודדי מוליכות ויתרונותיהם

כדי למדוד מוליכות, ישנם מספר כלים זמינים. מונים דיגיטליים, מונים אינדוקטיביים ומדי תא התנגדות הם חלק מהכלים הללו שנמצאים בשימוש נרחב בתעשייה כיום. מונים דיגיטליים הם הכלי הנפוץ ביותר שמודדים מוליכות מכיוון שהם מציעים דיוק רב. מונים אינדוקטיביים מספקים קריאה מדויקת יותר ממונים דיגיטליים בנוזלים או בתמיסות, בעוד שמודדי תא התנגדות מציעים דיוק גבוה יותר בעת מדידת מוליכות בגזים או אדים. לכל הכלים הללו יש יתרונות משלהם כמו תפעול קל, תוצאות מהירות וחסכוניות שהופכים אותם לבחירה אידיאלית עבור יישומים רבים.

מגוון סוגים שונים של מודדי מוליכות מתקדמים למדידה נוחה ומדויקת

אנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מספקים בעבורכם מגוון רחב של סוגים שונים של מודדי מוליכות מהמתקדמים בשוק. שימוש במד מוליכות מתקדם ואיכותי ייאפשר לכם להגיע לתוצאות מדוייקות יותר וזאת תוך שימוש קל ונוח. כך שאם יש לכם צורך מד מוליכות מתקדם שמאפשר דיוק מירבי אנו מציעים לכם לפנות אלינו בכל עת ולהנות מהצעות מחיר משתלמות במיוחד

תוכן עניינים

מאיר טכנולוגיות מדעיות

אספקת ציוד מעבדה מקצועי

נשמח לעמוד לשירותכם!

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.