צנטריפוגות למהירויות גבוהות

מעוניינים בקנייה של צנטריפוגות למהירויות גבוהות? היום יש לכם אפשרות להזמין צנטריפוגה איכותית ברמה גבוהה דרך חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ, הנחשבת לאחת החברות הטובות בישראל בתחום הייבוא והשיווק של צנטריפוגות מכל הסוגים. דרך חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ תוכלו לרכוש ציוד איכותי ואמין אשר יאפשר לכם לבצע עבודות רבות במעבדות שלכם במגוון תחומים.

אילו סוגי צנטריפוגה ניתן להזמין דרכנו?

אנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מציעים לכם את סוגי הצנטריפוגות הטובים ביותר כגון צנטריפוגה יבוש, צנטריפוגה מסוג רציפה, אולטרה ואמטוקרייט. הציוד המקצועי שלנו מיוצר בחברות הגדולות ביותר בעולם המתמחות בייצור צנטריפוגה יבוש, רציפה וסוגים נוספים באיכות גבוהה. כל הצנטריפוגות היוצאות ממחסני החברה שלנו עוברות בדיקות איכות ותקינות מאוד קפדניות על מנת לוודא שאתם מקבלים את המוצר האיכותי ביותר.

אילו צנטריפוגות מתאימות לעבודה תעשייתית?

אחת הצנטריפוגות האיכותיות ביותר המשמשות את התעשיות בישראל היא הצנטריפוגה הרציפה. צנטריפוגה רציפה, המאפשרת איחסון של 9 ליטר ופועלת במהירות גבוהה מאוד, תוכלו למצוא כאן באתר שלנו. אנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מציעים לכם להזמין דרכנו צנטריפוגה רציפה אשר תשרת אתכם בצורה יעילה בשנים הבאות בכל סוג תעשייה בה אתם עובדים.

סיבוב רוטור במהירויות גבוהות

אם אתם זקוקים לצנטריפוגה המאפשרת סיבוב רוטור במהירויות גבוהות, אנחנו יכולים להמליץ לכם על צנטריפוגה אולטרה. צנטריפוגה אולטרה מאפשרת הפרדת רכיבים בנוזלים בצורה ממוקדת ומדוייקת בזמן יחסית קצר. עם טכנולוגיה מתקדמת ביותר, הצנטריפוגה מסוג אולטרה מאפשרת לכם לבצע פעולות מורכבות ולשפר את יכולות העבודה שלכם במעבדה.

לבצע בדיקות מעבדה בצורה שקטה ובטוחה

על מנת שתוכלו לבצע בדיקות מעבדה שונות בצורה מקצועית ושקטה, אנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ ממליצים לכם על צנטריפוגה אמטוקרייט הנחשבת לאחת הצנטריפוגות הטובות ביותר למעבדות. צנטריפוגה אמטוקרייט כוללת מערכת אוורור לקירור עצמי, מהירות סיבוב גבוהה, טיימר וכיבוי אוטומטי בטיחותי בעת הפתיחה.

צנטריפוגות למהירויות גבוהות דרך חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ

להזמנה של צנטריפוגות למהירויות גבוהות, צרו איתנו קשר ואנחנו נספק לכם את המחיר הטוב ביותר לצנטריפוגה הנדרשת לכם. זה הזמן להתקשר אלינו למספר הטלפון המופיע כאן באתר ולבצע הזמנה עם הובלה ושליח עד למעבדה שלכם.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.