מכשירי מדידה מדעיים

מכשירי מדידה מדעיים מזמינים היום רק מהטובים ביותר – חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ. החברה נחשבת לאחת המובילות בתחום הציוד למעבדות והיא מספקת מכשירים למדידה באיכות גבוהה במיוחד המאפשרים עבודות מדידה מדוייקות ביותר. באמצעות ציוד המדידה המקצועי של חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ, תוכלו לבצע מדידת חומציות לחומרים, מדידות של לחות ומדידות של לחץ ולספק לכם את הבדיקות הנדרשות לייצור, מחקר ופיתוח של המוצרים שלכם.

אילו סוגי מכשירים למדידה ניתן להזמין דרך החברה?

אנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מציעים לכם להזמין דרכנו סוגים שונים של מכשירים איכותיים למדידה. אנחנו מאפשרים לכם להינות ממכשירי מדידה איכותיים ביותר לבדיקת מוליכות, טמפרטורה, לחץ, לחות וחומציות. דרך קטלוג המוצרים המקצועי באתר שלנו, תוכלו למצוא מכשירי מדידה ממגוון סוגים שיסייעו לכם בעבודה היום יומית במעבדה שלכם.

מדידה של מוליכות עם הציוד המתקדם ביותר

מעוניינים בביצוע בדיקות מוליכות? אנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מציעים לכם לרכוש דרכנו מכשיר איכותי למדידת מוליכות מהטובים ביותר הקיימים היום. בנוסף לכך, אנחנו מציעים לכם לחפש בין המוצרים שלנו גם מכשיר למדידת מוליכות יד שנייה אשר יחסוך לכם בהוצאה על מוצר חדש.

מד טמפרטורה חדשני ומדוייק ביותר

מעבדות רבות מבצעות מדידות של טמפרטורות שלהן בחומרים על בסיס יום יומי. דרך קטלוג המוצרים המקצועי שלנו, תוכלו למצוא מכשירים איכותיים לביצוע מדידות טמפרטורה. המכשירים הללו מאפשרים לבצע מדידות טמפרטורה למגוון רחב של חומרים במצבי צבירה שונים.

בדיקות מים ומדידה של כמות המומסים במים

אחת המדידות ההכרחיות ביותר במעבדות היא בדיקת TDS. הבדיקה הזו חשובה ביותר על מנת לבדוק את כמות המומסים במים. מדידת TDS יכולה להתבצע עם מכשיר מדידה באיכות גבוהה שאנחנו מייבאים מהחברות הגדולות בתחומן. מדידת TDS עם ציוד מקצועי תאפשר לכם לבצע בדיקות מהירות עם צג דיגיטלי שיחסוך לכם בזמן באופן משמעותי.

מכשירי מדידה מדעיים של חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ

מכשירי מדידה מדעיים מהטובים בעולם מופיעים כאן בקטלוג המרהיב של חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ המציעה לכם את המחירים הטובים ביותר עבור ציוד מדידות איכותי אשר יספק לכם את כל הדרישות מבחינת העבודה שלכם במעבדה.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.