ציוד מתכלה למעבדות

במהלך העבודה המעבדה מבצעים המדענים או התלמידים ניסויים רבים בהם הם עושים שימוש במספר גדול של כלים ואביזרים. בין כלים אלו ניתן למצוא מבחנות בגדלים שונים, פיפטות, מזרקים ועוד. לאחר השימוש בכלים אלו נהוג לזרוק אותם שכן שימוש רב פעמי בהם יכול לגרום למספר בעיות. חומרים שונים יכולים להגיב זה עם זה ועם נשאר חומר באחד הכלים ועושים שימוש בחומר מגיב בניסוי הבא, לא רק שהניסוי יכול להיהרס אלא אם מדובר בתגובה קיצונית הם הנסיין עלול להיפגע. ניקוי יסודי של כלים אלו בעייתי שכן צריך לשטוף אותם במים מזוקקים שלא מגיבים עם חומרים נוספים. מדובר על פעולה ארוכה שצריך לבצע ביסודיות וכן העלות הכספית של מים מזוקקים יקרה יותר מהחלפת המוצר. על מנת שלא נפגע בסביבה בזיהום מיותר עם כל החלפות הכלים הללו, נעשה שימוש בציוד מתכלה למעבדות.

ציוד מתכלה למעבדות למען הסביבה והבטיחות

לציוד מתכלה למעבדות יש המון יתרונות. הראשון שבהם הוא מניעת הנזק לסביבה. פלסטיק רגיל הוא חומר שלוקח לו באופן טבעי להתפרק במשך מאות שנים ולכן אם נזרוק אותו לאשפה אנחנו בעצם יוצרים ערימה של אשפה במקום אחר אך וזו לעולם תישאר ותזהם את מי התהום והאוקיינוסים. יתרון שני היא עלות היצור ונוחות השימוש. החומרים המתכלים מהם עשוי ציוד מתכלה למעבדות הם חומרים שקל מאוד לעבוד איתם וליצור מהם כלים שונים. לכן הם זולים יחסית לציוד רב פעמי דומה לציוד פלסטיק רגיל ובהתאם השימוש שבהם פשוט ונוח כמו כל כלי אחר. יתרון נוספות הוא הבטיחות שבשימוש שבהם במעבדה. החומרים המתכלים אינם מגיבים עם רוב כימיקלים ואפשר לבצע בהם בבטחה כמות גדולה ביותר של ניסויים. ציוד מעבדות מתכלה איכותי ניתן לקנות אצלו במאיר – טכנולוגיות מדעיות.

ציוד ספקטרופוטומטריה

תחום נוסף בו אנו מתמחים במאיר – טכנולוגיות מדעיות הוא ציוד ספקטרופוטומטריה. מדובר על תחום בו מבצעים ניסויים שונים בעזרת קרני אור. מכשיר ספקטרופוטומטרי מודד בליעת אור של תמיסות על ידי בדיקה של אנרגיות עירוי. אנו מחזיקים גם מכשירים ספקטרופוטומטריים, גם קוראי אלייזה וכן ציוד נלווה כמו קווטות ותאי מדידה. עם מאיר טכנולוגיות מדעיות אתם מקבלים ציוד איכותי שמבטיח לכם ניסויים מדויקים ורוגע נשמי בידיעה שאתם בטוחים עם ציוד אמין.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.