ציוד משומש למפעלים

מחפשים ציוד מעבדה איכותי במחירים נוחים? ציוד מעבדה חדש יכול להגיע לסכומים גדולים אך בעלי עסקים ומעבדות לא תמיד מחפשים את הכי חדש ויכולים לחלוטין להסתפק במוצר יד שנייה או במוצר מחודש. במאיר טכנולוגיות מדעיות אנו מספקים ציוד משומש למפעלים שעבר תיקון או חידוש מקיף וכעת הוא פועל כמו מכשיר חדש מהקופסה. לאותו ציוד מעבדה משומש את אותם יכולות ושל ציוד חדש אך הוא מגיע מחיר זול בהרבה. מקומות רבים עושים שימוש חד פעמי במכשירים ולאחר שאין להם בו צורך יותר הם מוסרים או מוכרים אותו. כלומר, ציוד משומש ברוב המקרים כלל אינו תקול או פגום אלא פשוט שלא היה בו צורך. לכן אתם מרוויחים מוצר איכותי ותקין במחיר הוגן. במאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ תמצאו סוגי כלים רבים חדשים ומחודשים המתאימים למעבדות ומפעלים במגוון תחומי העיסוק – כימיה, ביולוגיה, פיזיקה ועוד.

ציוד משומש למפעלים עם אחריות

הציוד המשומש שתרכשו מאיתנו מבטיח להם ביצוע בדיקות וניסויים ברמת דיוק גבוהה ביותר. לפני שאנו מוסרים ציוד מעבדה משומש, אנו מוודאים שכל חלק בו תקין לחלוטין מבצעים מספר בדיקות בעצמנו על מנת לאשר שהוא תקין לביצוע בדיקות רגישות. מכיוון שאנו מאמינים בציוד שאנו מספקים וגם אם מדובר על ציוד יד שנייה משומש אנו נותנים לכם מספר חודשי אחריות מלאים. חברות ומפעלים רבים רוכשים מאיתנו ציוד יד שנייה ואף מחזירים לנו אותו לאחר שימוש. במאיר טכנולוגיות מדעיות יצרנו לעצמנו שם של חברה אמינה והוגנת ואנו מציבים סטנדרט גבוהה בשוק המכשירים המדעיים.

מאיר טכנולוגיות מדעיות  בע”מ לשירותכם

במאיר יש לנו ניסיון של מעל ל30 שנות פעילות ואנו מעסיקים אך ורק בעלי מקצוע מנוסים ואמינים העוקבים אחר ההתפתחויות הטכנולוגיות בארץ ובעולם. המוצרים שאנו מספקים מגיעים מן החברות המובילות בתחומי הכימיה, פרמצבטיקה ותעשיית המזון ואתם מקבלים ציוד מעבדה ברמה הגבוהה ביותר. מאיתנו תוכלו לרכוש ציוד משומש למפעלים וכן מגוון מכשירים חדשים למדידות שונות. אנחנו גם מציעים שירותי אחזקה הכוללים תיקונים וכיול מכשירים על פי הרואות יצרן וכן מייעצים ללקוחות במציאת פתרונות חדשים על פי הדרישות שלהם גם אם צריך לפתח מכשיר חדש לחלוטין. מאיר – טכנולוגיות מדעיות לשירותכם בכל זמן גם במייל, פקס ובטלפון, צרו קשר עוד היום.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.