ציוד מעבדה לבתי ספר

על מנת לספק לתלמידים חווית למידה מעמיקה ומשמעותית צריך לדאוג שבשיעורים שלהם הם יוכלו ללמוד באמצעות אמצעים שיגרו את החושים ואת המחשבה שלהם. שיעורי מדעים (ביולוגיה, פיסיקה וכימיה) יכולים להיות מאוד תיאורטיים ועל אף שמדובר בחומר מעניין מאוד, בלי אמצעים שבעזרתם התלמידים יוכלו לחוות את המתרחש, הם ישתעממו ולא ילמדו כמו שצריך. בהתאם בתי ספר רבים משלבים בתהליך הלמידה מעבדות וניסויים שבהם יכולים התלמידים לגלות בעצמם את מה שקורה בטבע סביבם. אך על מנת לבצע את הניסויים במעבדות יש צורך בציוד טכנולוגי ייעודי לכך. במאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ תמצאו ציוד מעבדה לבתי ספר במחירים נמוכים המתאימים למגוון ניסויים.

ציוד מעבדה לבתי ספר יד שנייה

ציוד למעבדות בית ספר יכול להגיע לסכומים גדולים במיוחד ואם רוצים לרכוש מספר מכשירים עבור מספר ניסויים הסכום יכול לחרוג מטווח התקציב הבית ספרי. לכן במאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ תמצאו המון מכשירים משומשים שעברו חידוש. אותם מכשירים עדיין יבצעו את הניסויים במדויק אך המחיר שלהם בהחלט יכול להיכנס בתקציב. מכיוון שציוד למעבדות בית ספר עובר המון ידיות לא מנוסות, הוא עתיד לעבור מספר טלטלות שעלולות להוציא אותו מכלל מכיול הוא מכלל פעולה. לכן הציוד שאנו מוכרים מגיע עם אחריות (גם למוצרים יד שנייה ומשומשים) המאפשרת לכם לבצע החלפה של חלקים פגומים וכן לקבל שירותי אחזקה מטעמנו. אין באמת סיבה שלא לספק לתלמידים את חווית הלמידה שמגיעה להם כאשר ציוד מעבדה לבתי ספר כל כך נגיש.

ציוד מעבדה בביולוגיה ועוד

בין הציוד שאנו מספקים במאיר טכנולוגיות מדעיות תמצאו של מכשירים שימושיים למעבדה בביולוגיה ושאר המקצועות המדעיים – צנטריפוגות, תנורים ומקררים, ספקי כוח, מכשירי כרומטוגרפיה וספקטרופוטומטריה, אינקובטורים ותאי אקלים, פלטות חימום, בוחשים ועוד רבים. מכיוון שאנו מספקים את המוצרים עבור בתי ספר בהם לומדים הילדים שלכם, היקרים לכם מכל, אנו מתחייבים לספק מכשירים בטיחותיים למשתמש שעומדים בכל תווי התקן הדרושים. שימוש נכון במכשירים על פי הוראות היצרן ושמירה על כללי המעבדה מבטיחים לכם ניסויים מהנים ללא תקלות וללא פציעות מיותרות ותהליך למידה מעמיק ממנו התלמידים ילמדו לכל החיים. ציוד מעבדה בביולוגיה קונים רק אצל מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ לחוויית למידה אמיתית.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם