ציוד מעבדה אלקטרוניקה

כשמחפשים ציוד מעבדה מתקדם ואיכותי לרוב מעבדות פונות לחברות בבקשה לקבל ציוד חדש לחלוטין על מנת שיוכלו להבטיח לעצמם ציוד שייתן תוצאות מדויקות עבור הניסויים שהן מבצעות. חלק מאותן חברות ומעבדות לא מתוקצבות כמו חברות ההיי טק הגדולות במשק ולכן אינן יכולות להרשות לעצמן לרכוש את אותו ציוד חדש ומדויק. אך הן לא צריכות לוותר על איכות הניסויים שהן מבצעות בגלל היכולת הכספית שלהן. ציוד מעבדה יד שניה יכול לספק את אותן תוצאות מדויקות ומחירים נמוכים בהרבה. ציוד מעבדה אלקטרוניקה יד שניה עובר בדיקות מקיפות לפני שהוא נמסר ללקוח החדש על מנת לוודא בדיוק את זה. ציוד מעבדה יד שניה משלל סוגים ניתן לרכוש אצלנו במאיר – טכנולוגיות מדעיות בע”מ.

ציוד מעבדה אלקטרוניקה יד שניה במאיר

מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד מעבדה למכירה עבור מעבדות, מפעלים וחברות היי טק ברחבי הארץ מזה מספר עשורים ומציבה רף איכות גבוה במיוחד. כמו ציוד מעבדה למכירה רגיל גם ציוד מעבדה יד 2 יגיע אל הלקוח מכויל ומוכן לעבודה ללא כל פגמים ותקלות וכן עם אחריות ארוכה. ציוד מעבדה יד 2 יכול להיות מצוין עבור מעבדות בבתי ספר ואוניברסיטאות לניסויים לימודיים שעובדים עליהם מספר אנשים רב בכל יום ועלולים להישבר (חבל לבזבז כסף על מכונה חדשה לחלוטין במקרה כזה). בין הלקוחות הגדולים שלנו תוכלו למצוא את האוניברסיטאות הגדולות בארץ – הטכניון ומכון ויצמן למדע וכן חברות כמו טבע ורפאל.

ציוד יד שנייה מכול התחומים

אנו מחזיקים ציוד מעבדה אלקטרוניקה יד שניה מתחומי המדע השונים כמו צנטריפוגה יד 2, אוטוסמפלר, גלאי UV ותנור איבדרציה. כאן באתר תוכלו לראות את הדגמים השונים שאנו מחזיקים גם חדשים וגם מחודשים ולקרוא את המפרט המלא שלהם על מנת לבדוק אם הם מתאימים לדרישות שלהם. לאורך תקופת האחריות תקבלו אופציות להחלפת חלקים פגומים ותיקון וכן שירות אחזקה המספק כיול ובדיקות שגרתיות בהתאם לדרישות היצרן והלקוח. לכל שאלה נוספת ולבירור אם יש לנו במקרה מוצר יד שניה שלא מופיע באתר נשמח אם תצרו איתנו קשר. צנטריפוגה יד 2 וציוד מעבדה מחודש קונים במאיר טכנולוגיות מדעיות מקבלים מוצר איכותי לשנים רבות.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם