פלטת חימום למעבדה

על מנת לבצע ניסוי בצורה הטובה ביותר בכדי למנוע טעויות ניסוי וכן תאונות עבודה חשוב מאוד לשמור על סביבת העבודה במעבדה נקייה, מסודרת ולעבוד על פי הנחיות ונהלי המעבדה. על לא מספיק המדען/ מורה/ תלמיד יהיו מנוסים בעבודה במעבדה. ישנן סיבות נוספות אשר עלולות לגרום לתוצאות לא איכותיות ובמקרים הגרועים ביותר לאסונות. סיבה זו היא שימוש בציוד מעבדה לא איכותי. ציוד שאינו מגיע מחברה בעלת שם מוכר ואינו עשוי או נבנה מחומרים טובים עתיד להישבר ולהרוס ניסויים שלמים. ציוד שנוטה להיהרס ולהישבר מסכן ממש את העושים בו שימוש ויש להוציאו מן המעבדה במיידית. מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מספקת ציוד מעבדה באיכות הגבוהה ביותר בשוק עבור מעבדות ברחבי הארץ החל מבתי ספר ואוניברסיטאות ועד חברות היי טק גדולות העוסקות בתחום הביולוגיה, רפואה, ביוטכנולוגיה, פיזיקה, כימיה ועוד.


פלטת חימום למעבדה אמינה

פלטת חימום היא כלי חשוב ביותר במעבדה והמון תהליכים וניסויים מתבצעים עליה. על פלטת חימום ניתן להניח מבחנות וכלים שונים על מנת לגרום לתוכן שבהם להגיע לטמפרטורות גבוהות. פלטות חימום איכותיות כמו שתמצאו אצלנו במאיר טכנולוגיות מדעיות יכולות להגיע גם לטמפרטורה גבוהה במיוחד (כ500 מעלות) והן מתאימות לרוב המוחלט של הניסויים אשר יש בהם צורת בפלטות חימום. פלטת חימום למעבדה בנויה באופן שתהיה עמידה בפני חומרים שונים כמו חומצות ובסיסים ויש לה שטח פנים גדול במיוחד כך שניתן להניח עליה מספר כלים במקביל. חלק מן הפלטות מגיעות עם טכנולוגיות נוספות כמו בוחש מגנטי. פלטה כזו היא בעצם שני מכשירים באחד ויכולה לחסוך כסף רב עבור המעבדה והעסק.


ניסוי מוצלח עם מאיר טכנולוגיות

פלטות החימום למעבדות שאנו מציעים במאיר טכנולוגיות מדעיות הן מן המדויקות ביותר שיש עם שגיאה קטנה במיוחד. באופן זה תוכלו לדעת שהניסויים שלכם מתבצעים בדיוק המירבי והתוצאות יהיו טובות. כאן באתר תוכלו לראות את כל דגמי הפלטות שלנו – עם או בלי בוחש ולקרוא את המפרט המלא של כל אחת. נשמח לענות לכם בטלפון או במייל על כל שאלה נוספת בנושא. מוזמנים להתקשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד. פלטת חימום למעבדה קונים במאיר – טכנולוגיות מדעיות בע”מ.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם