צנטריפוגות

מה כדאי לדעת על צנטריפוגות

כשעובדים עם צנטריפוגות, ישנה חשיבות גדולה לאיכות של המכשירים ולאופן תפעולם הנכון, בהתאם להוראות המדויקות של היצרן. צנטריפוגות נועדו מלבד עבור שימוש במכוני מחקר, בתי חולים, ואוניברסיטאות גם עבור חברות מסחריות, לשם מחקר ופיתוח, בין היתר, בתחומים של כימיה, הייטק, ביוטכנולוגיה, פרמצבטיקה, תעשיות המזון, איכות הסביבה, ועוד.

כלי להפרדת חומרים

צנטריפוגה מרכזת ניתן למצוא במעבדות רבות והן נחשבות לכלי מרכזי בעבודתו של החוקר. צנטריפוגה לנפחים גבוהים פועלת לשם הפרדה של חומרים. הסיבוב של הצנטריפוגות מפריד את החלקיקים הקטנים יותר בתוך נוזל הדגימה. במהלך פעילות המנגנון של הצנטריפוגה המרכזת, החומרים הכבדים בעלי הצפיפות הגבוהה יותר בהרכבם, יורדים למטה ומצטברים בתחתיתה של המבחנה, כאשר החלקיקים הקלים יותר צפים כלפי מעלה. חשוב לרכוש את הצנטריפוגה המתאימה ספציפית לצורכי המחקר ולסוגי החומרים שייעשה בהם השימוש. הקריטריונים צריכים להיות ברורים על מנת שהצנטריפוגה תתאים לצורכי כל מחקר ספציפי.

כמויות גדולות של חומר להפרדה

במחקר שדורש כמויות חומר גדולות להפרדת החומרים, יש צורך לעשות שימוש עם צנטריפוגה לנפח גבוה. מהבחינה הטכנולוגית של מהירות הסיבוב וסוג הרוטור עבור כמות חומר גדולה להפרדה, נדרש השימוש עם צנטריפוגות המתאימות למהירויות גבוהות, על מנת להצליח במשימה. עבור צנטריפוגות רציפות נדרש עבורן גם יחידת קירור עצמאית על מנת לשמור את הטמפרטורה של הצנטריפוגה הרציפה באופן יציב, לאורך כל זמן ההרצה. צנטריפוגות אולטרה נועדו להפריד בין חומרים עם קשר כימי גבוה ביניהם ולמערכות בווקום. בגלל הכוח הרב שנדרש בפעולתן, צנטריפוגות אולטרה, צריכות לשבת על רצפת החדר ולכלול גם יחידת קירור עצמאית הנשלטת בנפרד.

צנטריפוגות מחברה מקצועית וותיקה

חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד ומכשור למעבדות בתחום המדעי. חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במיוחד במכירה ובשיווק של מכשור מעבדתי חדש ומשומש כמו, צנטריפוגות רציפות, שרותי אחזקה לציוד, ביצוע כיולים למכשירים וליווי פרוטוטיפים להשקה. החברה משווקת מגוון של צנטריפוגות קליניות, בין היתר, גם צנטריפוגות למהירויות גבוהות. ניתן להוסיף לכל צנטריפוגה את האביזרים המותאמים לצרכי כל מעבדה או לקוח. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכל הפיתוחים האחרונים בתחום של ציוד מעבדות, מקררים, תנורים, אינקובטורים, אוטוקלבים, מחוללי גזים ועוד. החברה גאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם