מהו ספקטרופוטומטר UV/VIS

על מכשיר ספקטרופוטומטר UV/VIS וציוד מעבדות נוסף

ספקטרופוטומטר UV/VIS משמש לקביעת ריכוז חיידקים בנוחות ובמהירות. החיידקים גורמים לעכירות של התרחיף. מכשיר ספקטרופוטומטר UV/VIS מודד את רמת העכירות וככל שריכוז החיידקים החיים והמתים גבוה יותר כך רמת העכירות תעלה.

דרך עבודת המכשיר

המכשיר מודד למעשה את כמות האור שנבלע בידי החומר. לכל חומר יש אורכי גל ספציפיים שהוא בולע ולכן יש חשיבות לאורך הגל שנמדד. כך ניתן לקבל מידע חשוב על ריכוז  ואופי החומר בתמיסה. מרבית המכשירים מודדים את התחום העל סגול באור נראה עם זאת ישנם מכשירים שמודדים גם את התחום התת אדום. מבנה המכשיר חייב לכלול מקור אור שמספק את האנרגיה למערכת ומסנן אורכי גל. בנוסף יש תא להכנסת החומר שאותו מודדים, צג להציג את הערך הנמדד וגלאי שממיר את עוצמת העורך לערך המוצג.

תנורי ייבוש במעבדה

במעבדות רבות נעשה שימוש מחקרי דרך טיפול תרמי עם תנורי ייבוש. תנור מעבדתי יכול לבצע טיפול באווירה מיוחדת של גזים שונים, לשם תכנות מכוון של החומרים ועל החומרים, כמו גם, בדיקת ההשפעות הכימיות. תנור מעבדתי ליבוש פועל בטווח טמפרטורות של מ-5 מעלות ועד 300 מעלות צלזיוס. על מנת לאפשר את הטמפרטורה הרצויה והמדויקת, על תנור מעבדתי להיות עם דלתות אטומות לחלוטין. לעיתים נעשה שימוש בדלת כפולה מזכוכית או מחומרים אחרים לשם כך.

צ’ילרים לתהליכי קירור

מכשירים ייעודיים לתהליכי קירור או כפי שהם מוכנים בשפה המקצועית צ’ילרים, מיועדים למגוון של פעולות מחקריות. מלבד בקרת הטמפרטורה, ניתן להשתמש בצ’ילרים לשם חימום וקירור נוזלים לטמפרטורה מדויקת. ישנה חשיבות גדולה לאיכות חומרי הגלם של הצ’ילר. חומרים מחוזקים מבטיחים תפקוד יעיל ומדויק לאורך זמן.

ספקטרופוטומטר UV/VIS מהמקצוענים בתחום

חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד ומכשור למעבדות בתחום המדעי. חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במיוחד במכירה ושיווק של מכשור מעבדתי חדש ומשומש כמו, ספקטרופוטומטר UV/VIS. החברה מספקת גם שרותי אחזקה לציוד, ביצוע כיולים למכשירים וליווי פרוטוטיפים. ברכישת המכשיר ניתן להוסיף לכל ספקטרופוטומטר את האביזרים המותאמים לצרכי כל לקוח. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכלל הפיתוחים האחרונים בתחום של ציוד מעבדות, ספקטרופוטומטר, מקררים, תנורים, אינקובטורים, אוטוקלבים, מחוללי גזים ועוד. החברה גאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם