גז כרומטוגרף

על מכשיר גז כרומטוגרף וציודי מעבדה חשובים אחרים

אנלייזר גז כרומטוגרף משתמש בשיטות של כימיה אנליטית על מנת לבצע הפרדה של חומרים שונים המצויים בתערובת אחת. מכשיר גז כרומטוגרף יודע לזהות את החומרים השונים ולקבוע את הכמויות השונות. בשיטות אלו נעשה שימוש מדעי ומחקרי רב.

ספקטורופוטומטר

ספקטורופוטומטר UV/VIS משמש לקביעת ריכוז חיידקים בנוחות ובמהירות. החיידקים גורמים לעכירות של התרחיף. מכשיר ספקטורופוטומטר UV/VIS מודד את רמת העכירות וככל שריכוז החיידקים החיים והמתים גבוה יותר כך רמת העכירות תעלה. המכשיר מודד למעשה את כמות האור שנבלע בידי החומר. לכל חומר יש אורכי גל ספציפיים שהוא בולע ולכן יש חשיבות לאורך הגל שנמדד. כך ניתן לקבל מידע חשוב על ריכוז  ואופי החומר בתמיסה. מרבית המכשירים מודדים את התחום העל סגול באור נראה עם זאת ישנם מכשירים שמודדים גם את התחום התת אדום. מבנה המכשיר חייב לכלול מקור אור שמספק את האנרגיה למערכת ומסנן אורכי גל. בנוסף יש תא להכנסת החומר שאותו מודדים, צג להציג את הערך הנמדד וגלאי שממיר את עוצמת העורך לערך המוצג.

צנטריפוגה להפרדת חומרים

צנטריפוגה מרכזת ניתן למצוא במעבדות רבות והן נחשבות לכלי מרכזי בעבודתו של החוקר. צנטריפוגה לנפחים גבוהים פועלת לשם הפרדה של חומרים. הסיבוב של הצנטריפוגות מפריד את החלקיקים הקטנים יותר בתוך נוזל הדגימה. במהלך פעילות המנגנון של הצנטריפוגה המרכזת, החומרים הכבדים בעלי הצפיפות הגבוהה יותר בהרכבם, יורדים למטה ומצטברים בתחתיתה של המבחנה, כאשר החלקיקים הקלים יותר צפים כלפי מעלה. חשוב לרכוש את הצנטריפוגה המתאימה ספציפית לצורכי המחקר ולסוגי החומרים שייעשה בהם השימוש. הקריטריונים צריכים להיות ברורים על מנת שהצנטריפוגה תתאים לצורכי כל מחקר ספציפי. במחקר שדורש כמויות חומר גדולות להפרדת החומרים, יש צורך לעשות שימוש עם צנטריפוגה לנפח גבוה.

מכשיר גז כרומטוגרף וציוד למעבדות מחברה מקצועית ומנוסה

מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד למעבדות כגון, גז כומוטוגרף בתחום המדעי. מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במכשור מעבדתי חדש ומשומש, שרותי אחזקה לציוד, ביצוע כיולים למכשירים וליווי פרוטוטיפים. החברה משווקת מכשיר גז כרומטוגרף איכותי במגוון של דגמים שונים. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכל הפיתוחים האחרונים בתחום ציוד למעבדת, בין היתר, עבור מכשיר גז כומוטוגרף וגאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם