אינקובטור חימום

כל מה שרצית לדעת על אינקובטור חימום וציוד מעבדתי

אינקובטור חימום נחשב לציוד חשוב במעבדותת מחקר ופיתוח מדעיות רבות. אינקובטור חימום למעבדה יכול לשמש לתחזוקה וגידול של תרביות מיקרוביולוגיות ותרביות תאים. האינקובטור מספק לשם כך סביבה נטולת מזהמים ומבוקרת, על מנת לספק סביבת עבודה אמינה ובטוחה. 

דימוי תנאים במעבדה

אינקובטור מעבדתי ותאי אקלים מדמים את התנאים הנדרשים מבחינת טמפרטורה, לחות ופחמן דו חמצני. אינקובטור קירור מגיע בדרך כלל לטמפרטורה מקסימלית של 80 מעלות צלזיוס. אינקובטור קירור מופעל על ידי בקרה חכמה עם חיבור לרשת באופן אלחוטי או קווי וכוללות מערכת ניטור המתריעה בעת חריגה בתנאים הסביבתיים שהוגדרו במערכת.

צנטריפוגה

מלבד אינקובטור מעבדתי ציוד נוסף שנדרש במעבדות רבות הם צנטריפוגות, תנורים ומקפיאים. צנטריפוגה מרכזת ניתן למצוא במעבדות רבות והן נחשבות לאחד הכלים מהבסיסיים ביותר בעבודתו של החוקר. צנטריפוגה לנפח גבוה פועלת לשם הפרדה של חומרים. הסיבוב של הצנטריפוגה מפריד את החלקיקים הקטנים יותר שנמצאים בתוך נוזל הדגימה. במהלך פעילות המנגנון של צנטריפוגה מרכזת, החומרים הכבדים בעלי הצפיפות הגבוהה יותר, יורדים למטה ומצטברים בעיקר בתחתית של המבחנה, כאשר החלקיקים הקלים צפים למעלה.

הקפאה וחימום

כשמדובר על ציוד קירור והקפאה למעבדות ישנה חשיבות עצומה לאיכות המכשירים ולאופן תפעולם הנכון בהתאם להוראות המדויקות של היצרן. ציוד קירור והקפאה למעבדות נועד מלבד עבור בתי חולים, מכוני מחקר ואוניברסיטאות גם עבור חברות מסחריות רבות, לשם מחקר ופיתוח בין היתר, בתחומים של הייטק, פרמצבטיקה, כימיה, ביוטכנולוגיה, איכות הסביבה, תעשיות המזון ועוד. בתנורי הייבוש ניתן לעשות את שימושים מחקריים לבדיקת תכונות מוצרים בטמפרטורה חמה. בנוסף ניתן לבדוק התנגדות תרמית בחומרי בנייה.

אינקובטור חימום מאנשי המקצוע של התחום

חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד ומכשור למעבדות בתחום המדעי. חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במיוחד במכירה ושיווק של מכשור מעבדתי חדש ומשומש כגון, אינקובטור חימום, שרותי אחזקה לציוד. החברה אף מספק שירותי כיול למכשירים וליווי של פרוטוטיפים בפיתוח. החברה משווקת מגוון רחב של דגמי אינקובטורים ותאי אקלים בהתאמה לצורכי המחקר, מ-50 ליטר ועד 1460 ליטר. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכלל הפיתוחים האחרונים בתחום של ציוד מעבדות, מקררים, תנורים, אינקובטורים, אוטוקלבים, מחוללי גזים ועוד. החברה גאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם