ציוד למעבדות ביולוגיות

כל מה שחשוב לדעת על ציוד למעבדות ביולוגיות

כשמדובר על ציוד למעבדות ביולוגיות ישנה חשיבות עצומה לאיכות המכשירים ולאופן תפעולם הנכון בהתאם להוראות המדויקות של היצרן. ציוד למעבדות ביולוגיות נועד מלבד עבור בתי חולים, מכוני מחקר ואוניברסיטאות גם עבור חברות מסחריות רבות, לשם מחקר ופיתוח בין היתר, בתחומים של הייטק, פרמצבטיקה, ביולוגיה, ביוטכנולוגיה, איכות הסביבה, תעשיות המזון ועוד. 

ציוד למעבדה ביולוגית

מכשירי ביוריאקטור הם למעשה מערכת לייצור והנדסה של פעילות ביולוגית. בהנדסת תאים משתמשים עם ביוראקטורים על מנת לגדל רקמת תאים, בתהליך של תרביות תאים. בטיהור שפכים עושים שימוש עם פרמנטור ביוריאקטור על מנת להפעיל תהליך כימי רצוי.

טיפול בגזים

במעבדות רבות נעשה שימוש מחקרי של טיפול תרמי עם תנורים מעבדתיים. תנור מעבדתי יכול לבצע גם טיפול באווירה מיוחדת של גזים שונים, לשם תכנות מכוון של חומרים ועל חומרים, כמו גם, השפעות כימיות. על מנת לאפשר את הטמפרטורה הרצויה והמדויקת תנורים מעבדתיים עובדים עם דלתות אטומות לחלוטין מזכוכית או חומרים אחרים. לעיתים נעשה שימוש בדלת כפולה לשם כך.

בדיקת תכונות במוצרים

בתנורי הייבוש ניתן לעשות את שימושים מחקריים לבדיקת תכונות מוצרים בטמפרטורה חמה. בנוסף ניתן לבדוק התנגדות תרמית בחומרי בנייה. בתנורים ניתן לעשות גם בדיקת עמידות בחום של רכיבים אלקטרונים וייבוש מגוון חומרים כגון זכוכית, רקמות ונייר.

על קירור של חומרים במעבדה

בנוסף לתנורים במקרים רבים, ציוד למעבדות יכלול גם מקררים מעבדתיים. המקררים נועדו לשמור על החומרים הרגישים לטמפרטורה ברמה הרצויה על מנת שימלאו את תפקידם באופן מיטבי בעת הצורך. בין החומרים שיש לשמור בקירור ניתן למנות, ריאגנטים, תרופות, דבקים, כימיקלים ועוד.

מערכת בקרה דיגיטלית

מקרר למעבדה יכלול בדרך כלל, מערכת בקרה דיגיטלית שמאפשרת שליטה בטמפרטורה באופן מדויק. בדגמים רבים, מערכת הבקרה מנטרת מתריעה במקרי חריגה מהטמפרטורה שהוגדרה במערכת ושומרת את הנתונים באופן ממוחשב.

ציוד למעבדות ביולוגיות מהמקצוענים בתחום

מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד למעבדות ביולוגיות בתחום המדעי כגון, פרמנטור ביוריאקטור. מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במכשור מעבדתי חדש ומשומש בין היתר של ביוראקטורים. החברה מספקת שרותי אחזקה לציוד, ביצוע כיולים למכשירים כמו ביוראקטור וליווי של פרוטוטיפים לשלבים מתקדמים. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכל הפיתוחים האחרונים בתחום ציוד למעבדת וגאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

ציוד למעבדות ביולוגיות
סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם