תאי אקלים ויציבות

תאי אקלים ויציבות

עבור מה משמשים תאי אקלים ויציבות במעבדה מחקרית

תאי אקלים ויציבות נחשבים לציוד נפוץ במעבדות מחקר ופיתוח מדעיות. תאי אקלים ויציבות משמשים לבדיקת היציבות של מוצרים וחומרים בתנאי לחות וטמפרטורה עקביים לאורך זמן. במקרים רבים משתמשים עם תאי אקלים ויציבות, על מנת לבחון את אורך חיי המדף  של המוצר ולבדוק כיצד הוא מגיב להזדקנות מלאכותית במהירות. 

תאורה מתחלפת

במידה ויש צורך לבחון את ההשפעה של התאורה על המוצר, ניתן לדמות על תאי צמיחה את ההשפעה של תאורת יום ולילה, בתחלופה המדמה את המציאות. תאי צמיחה הינם סביבה נקיה, נטולת מזהמים ומבוקרת שנועדה לספק סביבת מבחן אמינה ובטוחה. 

גידול תרביות

אינקובטורים מעבדתיים נחשבים לציוד הכרחי בכל מעבדת מחקר ופיתוח ביולוגית. אינקובטורים מעבדתיים משמשים לתחזוקה וגידול של תרביות מיקרוביולוגיות ותרביות תאים. האינקובטור מספק לשם כך סביבה נטולת מזהמים ומבוקרת על מנת לספק סביבת עבודה אמינה ובטוחה. 

דימוי תנאים במעבדה

אינקובטורים, כמו גם, תאי אקלים מדמים את התנאים הנדרשים מבחינת טמפרטורה, לחות ופחמן דו חמצני. אינקובטורים מקוררים מגיעים בדרך כלל לטמפרטורה מקסימלית של 80 מעלות צלזיוס. תאי אקלים יכולים להיות מופעלים על ידי בקרה חכמה עם חיבור לרשת באופן אלחוטי או קווי וכוללות מערכת ניטור המתריעה בעת חריגה בתנאים הסביבתיים שהוגדרו במערכת

ציוד קירור והקפאה

כשמדובר על ציוד קירור והקפאה למעבדות ישנה חשיבות עצומה לאיכות המכשירים ולאופן תפעולם הנכון, בהתאם להוראות של היצרן. ציוד קירור והקפאה למעבדות נועד מלבד עבור בתי חולים, מכוני מחקר ואוניברסיטאות גם עבור חברות מסחריות רבות, לשם מחקר ופיתוח בין היתר, בתחומים של אגרוטק, פרמצבטיקה, כימיה, ביוטכנולוגיה, איכות הסביבה, תעשיות המזון ועוד.

אינקובטורים מעבדתיים מאנשי המקצוע של התחום

חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד ומכשור למעבדות בתחום המדעי. חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במכירה ושיווק של מכשור מעבדתי חדש ומשומש כגון, תאי אקלים ויציבות, מד PH, אינקובטורים מעבדתיים ועוד. החברה מספקת שרותי אחזקה לציוד, שירותי כיול למכשירים וליווי של פרוטוטיפים בפיתוח. החברה משווקת מגוון רחב של דגמי אינקובטורים ותאי אקלים בהתאמה לצורכי המחקר, מ-50 ליטר ועד 1460 ליטר. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכלל הפיתוחים האחרונים בתחום של ציוד מעבדות, מקררים, תנורים, אינקובטורים, אוטוקלבים, מחוללי גזים ועוד. החברה גאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

תאי אקלים ויציבות
תוכן עניינים

מאיר טכנולוגיות מדעיות

אספקת ציוד מעבדה מקצועי

נשמח לעמוד לשירותכם!

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.