קירור והקפאה

קירור והקפאה

מה חשוב לדעת לגבי ציוד קירור והקפאה למעבדות

כשמדובר על ציוד קירור והקפאה למעבדות ישנה חשיבות עצומה לאיכות המכשירים ולאופן תפעולם הנכון בהתאם להוראות המדויקות של היצרן. ציוד קירור והקפאה למעבדות נועד מלבד עבור בתי חולים, מכוני מחקר ואוניברסיטאות גם עבור חברות מסחריות רבות, לשם מחקר ופיתוח בין היתר, בתחומים של הייטק, פרמצבטיקה, כימיה, ביוטכנולוגיה, איכות הסביבה, תעשיות המזון ועוד. 

על קירור חומרים

במקרים רבים, ציוד למעבדות יכלול גם מקררים מעבדתיים. המקררים נועדו לשמור על החומרים הרגישים לטמפרטורה ברמה הרצויה על מנת שימלאו את תפקידם באופן מיטבי בעת הצורך. בין החומרים שיש לשמור בקירור ניתן למנות, ריאגנטים, תרופות, דבקים, כימיקלים ועוד.

מערכת בקרה דיגיטלית

מקרר למעבדה יכלול בדרך כלל, מערכת בקרה דיגיטלית שמאפשרת שליטה בטמפרטורה באופן מדויק. בדגמים רבים, מערכת הבקרה מנטרת מתריעה במקרי חריגה מהטמפרטורה שהוגדרה במערכת ושומרת את הנתונים באופן ממוחשב. מקרר מעבדה או חדר קירור איכותיים נמדדים הן בביצועי קירור והקפאה מעולים ואמינים, והן בפרמטרים נוספים כמו חיסכון אנרגטי, אמצעי בקרה חדישים ומערך תפעול ידידותי למשתמש.

מכשירים לתהליכי קירור

מכשירים ייעודיים לתהליכי קירור או כפי שהם מוכנים בשפה המקצועית צ’ילרים מיועדים למגוון של פעולות מחקריות. מלבד בקרת טמפרטורה ניתן להשתמש במכשירי צ’ילרים לשם חימום וקירור נוזלים לטמפרטורה מדויקת. ישנה חשיבות גדולה  לאיכות חומרי הגלם של הצ’ילר. חומרים מחוזקים מבטיחים תפקוד יעיל ומדויק לאורך זמן.

אופן פעולת המכשיר

מכשיר הצ’ילר מסלק את  החום מהנוזל באמצעות דחיסת אדים ומחזור קירור. הלחץ והסירקולציה מפנים את החום מהמערכת דרך הנוזל הקר שיוצא מהאזור החם .במסלול המעגלי של הנוזל משמרים את הטמפרטורה המבוקשת.

ציוד למעבדות מהמקצוענים בתחום

מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד למעבדות בתחום המדעי. מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במכשור מעבדתי חדש ומשומש, שרותי אחזקה לציוד, ביצוע כיולים למכשירים, צנטריפוגות למעבדות, וליווי פרוטוטיפים. החברה משווקת מקררים מעבדתיים איכותיים במגוון של דגמים שונים, מדגם שולחני קטן של 70 ליטר ועד לדגם ריצפתי ענק של 1450 ליטר. צ’ילרים ואמבטיות קירור שהחברה משווקת עובדים על טווח טמפרטורה שבין -40°C לבין 100°C עם הספק של בין 3 עד 13 ליטר לדקה. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכל הפיתוחים האחרונים בתחום ציוד למעבדת וגאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

קירור והקפאה
תוכן עניינים

מאיר טכנולוגיות מדעיות

אספקת ציוד מעבדה מקצועי

נשמח לעמוד לשירותכם!

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.