צנטריפוגות למעבדות

צנטריפוגות למעבדות

מה חשוב להכיר לגבי צנטריפוגות למעבדות

כשעובדים עם צנטריפוגות למעבדות ישנה חשיבות גדולה לאיכות של המכשירים ולאופן תפעולם הנכון, בהתאם להוראות המדויקות של היצרן. צנטריפוגות למעבדות נועדו מלבד עבור שימוש מכוני מחקר, בתי חולים, ואוניברסיטאות גם עבור חברות מסחריות רבות, לשם מחקר ופיתוח, בין היתר, בתחומים של כימיה, ביוטכנולוגיה, הייטק, פרמצבטיקה, איכות הסביבה, תעשיות המזון ועוד תחומים רבים נוספים. 

כלי בסיסי בעבודת החוקר

צנטריפוגה מרכזת ניתן למצוא במעבדות רבות והן נחשבות לאחד הכלים מהבסיסיים ביותר בעבודתו של החוקר. צנטריפוגה לנפח גבוה פועלת לשם הפרדה של חומרים. הסיבוב של הצנטריפוגה מפריד את החלקיקים הקטנים יותר שנמצאים בתוך נוזל הדגימה. במהלך פעילות המנגנון של צנטריפוגה מרכזת, החומרים הכבדים בעלי הצפיפות הגבוהה יותר, יורדים למטה ומצטברים בעיקר בתחתית של המבחנה, כאשר החלקיקים הקלים צפים למעלה.

התאמה לצרכי המחקר

חשוב לרכוש את הצנטריפוגה המתאימה ספציפית לצורכי המחקר וסוג החומרים שייעשה בם שימוש. הקריטריונים צריכים להיות ברורים על מנת שהצנטריפוגה תתאים לצורכי המחקר הספציפי

הפרדה של כמויות גדולות

במחקר שדורש כמויות חומר גדולות להפרדת החומרים, יש צורך לעשות שימוש עם צנטריפוגה לנפח גבוה. מבחינה טכנולוגית של מהירות הסיבוב וסוג הרוטור לכמות חומר גדולה להפרדה, נדרש השימוש עם צנטריפוגות למהירויות גבוהות, על מנת להצליח במשימה. עבור צנטריפוגות רציפות נדרש להן גם יחידת קירור עצמאית על מנת לשמור את הטמפרטורה של צנטריפוגה רציפה באופן יציב לאורך כל זמן ההרצה.

אולטרה מהירות

צנטריפוגות אולטרא נועדו להפריד בין חומרים עם קשר כימי גבוה ולמערכות בווקום. בגלל הכוח הרב שנדרש, צנטריפוגות אולטרא צריכות לשבת על רצפת החדר ולכלול יחידת קירור עצמאית הנשלטת בנפרד.

צנטריפוגות למעבדות מהמקצוענים של התחום

חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד וממכשור למעבדות בתחום המדעי. חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במיוחד במכירה ושיווק של מכשור מעבדתי חדש ומשומש כמו, צנטריפוגות רציפות, שרותי אחזקה לציוד, ביצוע כיולים למכשירים וליווי פרוטוטיפים. החברה משווקת מגוון של צנטריפוגות קליניות, בין היתר, גם צנטריפוגות למהירויות גבוהות. ניתן להוסיף לכל צנטריפוגה את האביזרים המותאמים לצרכי כל לקוח. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכלל הפיתוחים האחרונים בתחום של ציוד מעבדות, מקררים, תנורים, אינקובטורים, אוטוקלבים, מחוללי גזים ועוד. החברה גאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

צנטריפוגות למעבדות
תוכן עניינים

מאיר טכנולוגיות מדעיות

אספקת ציוד מעבדה מקצועי

נשמח לעמוד לשירותכם!

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.