ציוד למעבדות

ציוד למעבדות

כל מה שרצית לדעת לגבי ציוד למעבדות, תנורים ומקררים

כשמדובר על ציוד למעבדות ישנה חשיבות עצומה לאיכות המכשירים ולאופן תפעולם הנכון בהתאם להוראות המדויקות של היצרן. ציוד למעבדות נועד מלבד עבור בתי חולים, מכוני מחקר ואוניברסיטאות גם עבור חברות מסחריות רבות, לשם מחקר ופיתוח בין היתר, בתחומים של הייטק, פרמצבטיקה, כימיה, ביוטכנולוגיה, איכות הסביבה, תעשיות המזון ועוד. 

שימוש מעבדתי בתנורי ייבוש

במעבדות רבות נעשה שימוש מחקרי של טיפול תרמי עם תנורים מעבדתיים. תנור מעבדתי יכול לבצע גם טיפול באווירה מיוחדת של גזים שונים, לשם תכנות מכוון של חומרים ועל חומרים, כמו גם, השפעות כימיות. תנור מעבדתי ליבוש יפעל לרוב בטווח טמפרטורות של מ-5 מעלות ועד 300 מעלות צלזיוס. על מנת לאפשר את הטמפרטורה הרצויה והמדויקת תנורים מעבדתיים עובדים עם דלתות אטומות לחלוטין מזכוכית או חומרים אחרים. לעיתים נעשה שימוש בדלת כפולה לשם כך.

שימוש מחקרי בתנורים

בתנורי הייבוש ניתן לעשות את שימושים מחקריים לבדיקת תכונות מוצרים בטמפרטורה חמה. בנוסף ניתן לבדוק התנגדות תרמית בחומרי בנייה. בתנורים ניתן לעשות גם בדיקת עמידות בחום של רכיבים אלקטרונים וייבוש מגוון חומרים כגון זכוכית, רקמות ונייר.

על קירור חומרים

בנוסף לתנורים במקרים רבים, ציוד למעבדות יכלול גם מקררים מעבדתיים. המקררים נועדו לשמור על החומרים הרגישים לטמפרטורה ברמה הרצויה על מנת שימלאו את תפקידם באופן מיטבי בעת הצורך. בין החומרים שיש לשמור בקירור ניתן למנות, ריאגנטים, תרופות, דבקים, כימיקלים ועוד.

מערכת בקרה דיגיטלית

מקרר למעבדה יכלול בדרך כלל, מערכת בקרה דיגיטלית שמאפשרת שליטה בטמפרטורה באופן מדויק. בדגמים רבים, מערכת הבקרה מנטרת מתריעה במקרי חריגה מהטמפרטורה שהוגדרה במערכת ושומרת את הנתונים באופן ממוחשב.

ציוד למעבדות מהמקצוענים בתחום

מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד למעבדות בתחום המדעי. מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במכשור מעבדתי חדש ומשומש, אוטוקלאבים, שרותי אחזקה לציוד, ביצוע כיולים למכשירים וליווי פרוטוטיפים. החברה משווקת מקררים מעבדתיים איכותיים במגוון של דגמים שונים, מדגם שולחני קטן של 70 ליטר ועד לדגם ריצפתי ענק של 1450 ליטר. בנוסף החברה מוכרת תנורי ייבוש מקצועיים בנפחים שונים החל מ15 ליטר ועד 1005 ליטר. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכל הפיתוחים האחרונים בתחום ציוד למעבדת וגאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

ציוד למעבדות
תוכן עניינים

מאיר טכנולוגיות מדעיות

אספקת ציוד מעבדה מקצועי

נשמח לעמוד לשירותכם!

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.