ספקטרופוטומטר UV/VIS

ספקטרופוטומטר UV/VIS

כל מה שרצית לדעת על מכשר ספקטרופוטומטר UV/VIS וציוד מעבדה

ספקטרופוטומטר UV/VIS משמש לקביעת ריכוז חיידקים בנוחות ובמהירות. החיידקים גורמים לעכירות בתרחיף. מכשיר ספקטרופוטומטר UV/VIS מודד את העכירות וככל שריכוז החיידקים החיים והמתים גבוה יותר רמת העכירות תעלה.

תנורי ייבוש במעבדה

במעבדות רבות נעשה שימוש מחקרי דרך טיפול תרמי עם תנורי ייבוש. תנור מעבדתי יכול לבצע טיפול באווירה מיוחדת של גזים שונים, לשם תכנות מכוון של החומרים ועל החומרים, כמו גם, בדיקת ההשפעות הכימיות. תנור מעבדתי ליבוש פועל בטווח טמפרטורות של מ-5 מעלות ועד 300 מעלות צלזיוס. על מנת לאפשר את הטמפרטורה הרצויה והמדויקת, על תנור מעבדתי להיות עם דלתות אטומות לחלוטין. לעיתים נעשה שימוש בדלת כפולה מזכוכית או מחומרים אחרים לשם כך.

סביבה נטולת מזהמים באינקובטור

אינקובטורים מעבדתיים נחשבים לציוד הכרחי בכל מעבדת מחקר ופיתוח מדעית. אינקובטורים מעבדתיים משמשים לתחזוקה וגידול של תרביות מיקרוביולוגיות ותרביות תאים. האינקובטור מספק לשם כך סביבה נטולת מזהמים ומבוקרת על מנת לספק סביבת עבודה אמינה ובטוחה. אינקובטורים ותאי אקלים מדמים את התנאים הנדרשים מבחינת טמפרטורה, לחות ופחמן דו חמצני. אינקובטורים מגיעים בדרך כלל לטמפרטורה מקסימלית של 80 מעלות צלזיוס. אינקובטורים מופעלים על ידי בקרה חכמה עם חיבור לרשת באופן אלחוטי או קווי וכוללות מערכת ניטור המתריעה בעת חריגה בתנאים הסביבתיים שהוגדרו במערכת

צ’ילרים לתהליכי קירור

מכשירים ייעודיים לתהליכי קירור או כפי שהם מוכנים בשפה המקצועית צ’ילרים, מיועדים למגוון של פעולות מחקריות. מלבד בקרת הטמפרטורה, ניתן להשתמש בצ’ילרים לשם חימום וקירור נוזלים לטמפרטורה מדויקת. ישנה חשיבות גדולה לאיכות חומרי הגלם של הצ’ילר. חומרים מחוזקים מבטיחים תפקוד יעיל ומדויק לאורך זמן.

ספקטרופוטומטר UV/VIS מהמקצוענים בתחום

חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד ומכשור למעבדות בתחום המדעי. חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במיוחד במכירה ושיווק של מכשור מעבדתי חדש ומשומש כמו, תאי אקלים ויציבות, ספקטרופוטומטר UV/VIS ועוד. החברה מספקת גם שרותי אחזקה לציוד, ביצוע כיולים למכשירים וליווי פרוטוטיפים. ברכישת המכשיר ניתן להוסיף לכל ספקטרופוטומטר את האביזרים המותאמים לצרכי כל לקוח. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכלל הפיתוחים האחרונים בתחום של ציוד מעבדות, ספקטרופוטומטר, מקררים, תנורים, אינקובטורים, אוטוקלבים, מחוללי גזים ועוד. החברה גאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

ספקטרופוטומטר UV/VIS
תוכן עניינים

מאיר טכנולוגיות מדעיות

אספקת ציוד מעבדה מקצועי

נשמח לעמוד לשירותכם!

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.