מחולל חנקן נוזלי N2

מחולל חנקן נוזלי N2

על מחוללי חנקן וציוד מעבדה נלווה

מחולל חנקן נוזלי N2 משמש על מנת לייצר גז חנקן ברמת ניקיון גבוהה במיוחד. מחולל חנקן נוזלי N2 ממיר את החנקן לגז תוך שימוש במאייד חיצוני. החמצן מופרד בעזרת הממברנות שמוליכות את יוני החמצן והאלקטרונים. אספקת החנקן באמצעות מחולל יכולה לספק חנקן בזול באופן רציף ויציב וברמת איכות גבוה.

קל לתפעול ותחזוקה

כיום ניתן לרכוש מחולל N2 נוח מאוד לשימוש ובעל צורך מינימלי של פעולות תחזוקה שוטפת. אופן פעולת המחולל הוא באמצעות הכנסת אוויר ממקור חיצוני לתוך מחולל N2 והעברתו דרך המסננים. כאשר הוא יוצא מהצד השני, הוא במצב של אוויר יבש ונטול חמצן.

מימן בטיחותי

יש צורך קבוע במימן במעבדות רבות והשימוש בבלוני מימן מוסיף סיכון בטיחותי נוסף לפעילות המעבדה. לכן במקרים רבים בוחרים להשתמש עם מחולל מימן לשם אספקת מימן בטיחותית. כך אין צורך לאגור את המימן וניתן להשתמש בו מיד לפי הצורך. מחולל מימן יכול להיות קטן וקל לשימוש ומספק את הגז באופן יעיל וחסכוני.

צנטריפוגות למעבדות

חשוב לרכוש את הצנטריפוגה המתאימה ספציפית לצורכי המחקר וסוג החומרים שייעשה בם שימוש. הקריטריונים צריכים להיות ברורים על מנת שהצנטריפוגה תתאים לצורכי המחקר הספציפי. במחקר שדורש כמויות חומר גדולות להפרדת החומרים. עבור צנטריפוגות רציפות נדרש להן גם יחידת קירור עצמאית על מנת לשמור את הטמפרטורה של הצנטריפוגה באופן שהוא יציב לאורך כל זמן ההרצה.

מהירות אולטרה

צנטריפוגה למהירות אולטרה נועדה להפריד בין חומרים עם קשר כימי גבוה ולמערכות בווקום. בגלל הכוח הרב שנדרש, הצנטריפוגה צריכה לשבת על רצפת החדר ולכלול יחידת קירור עצמאית הנשלטת בנפרד.

מחולל חנקן נוזלי N2 מחברה ותיקה ומנוסה

חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד וממכשור למעבדות בתחום המדעי. חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במכירה ושיווק של מכשור מעבדתי חדש ומשומש כמו ספקטרופוטומטר, מחולל חנקן נוזלי N2, מד חומציות וצנטריפוגות מסוגים שונים. החברה מספקת שרותי אחזקה לציוד, ביצוע כיולים למכשירים וליווי מודלים ליישום. החברה משווקת מגוון סוגים של מחולל חנקן קלים לתפעול. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכלל הפיתוחים האחרונים בתחום של ציוד מעבדות, מחולל חנקן, מקררים, תנורים, אינקובטורים, אוטוקלבים, מחוללי גזים ועוד. החברה גאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

מחולל חנקן נוזלי
תוכן עניינים

מאיר טכנולוגיות מדעיות

אספקת ציוד מעבדה מקצועי

נשמח לעמוד לשירותכם!

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם