מד PH

מד PH

מה חשוב לדעת על מד PH וציוד למעבדות מחקר

כשמדובר על מד PH ישנה חשיבות גדולה לאיכות המכשירים ולאופן תפעולם הנכון בהתאם להוראות המדויקות של היצרן. מד PH נועד מלבד עבור מכוני מחקר ואוניברסיטאות גם עבור חברות מסחריות רבות, לשם מחקר ופיתוח בין היתר, בתחומים של הייטק, פרמצבטיקה, כימיה, ביוטכנולוגיה, איכות הסביבה, תעשיות המזון ועוד. 

מכשיר למדידת חומציות

מכשיר מד חומציות מודד באופן מדעי בתמיסות על בסיס מים את פעילות המימן והיון. רמת פעילות זו מבשרת את רמת החומציות באמצעות מדידה של ריכוז היונים בתמיסה. ניתן לדמות מד PH למד מתח, מדידת הפוטנציאל החשמלי והשוואה לריכוז ידוע ובדיקת ההפרש. PH Meter באינדיקטור של נייר לקמוס, צבע הנייר משתנה בהתאם לרמת החומציות.

על קירור חומרים

בנוסף לתנורים במקרים רבים, ציוד למעבדות יכלול גם מקררים מעבדתיים. המקררים נועדו לשמור את החומרים הרגישים לטמפרטורה ברמה הרצויה, על מנת שימלאו את תפקידם באופן מיטבי בעת הצורך. בין החומרים שיש לשמור בקירור ניתן למנות, ריאגנטים, תרופות, דבקים, כימיקלים ועוד.

הפרדת חומרים בצנטריפוגה

צנטריפוגות קליניות ניתן למצוא במעבדות רבות והן נחשבות לאחד הכלים מהבסיסיים ביותר בעבודתו של החוקר. הסיבוב של הצנטריפוגה מפריד את החלקיקים הקטנים יותר שנמצאים בתוך נוזל הדגימה. במהלך פעילות המנגנון של צנטריפוגות קליניות, החומרים הכבדים בעלי הצפיפות הגבוהה יותר, יורדים למטה ומצטברים בתחתית של המבחנה, כאשר החלקיקים הקלים צפים למעלה.

מימן בטיחותי

יש צורך קבוע במימן במעבדות רבות והשימוש בבלוני מימן מוסיף סיכון בטיחותי נוסף לפעילות המעבדה. לכן במקרים רבים בוחרים להשתמש עם מחולל מימן לשם אספק מימן בטיחותית. אין צורך לאגור את המימן וניתן להשתמש בו מיד לפי הצורך. מחולל מימן יכול להיות קטן וקל לשימוש ומספק את הגז באופן יעיל וחסכוני.

מד PH למעבדות מהמקצוענים של התחום

חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד וממכשור למעבדות בתחום המדעי. חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במיוחד במכירה ושיווק של מכשור מעבדתי חדש ומשומש כמו, צנטריפוגות קליניות, מד חומציות, צנטריפוגות רציפות. החברה מספקת שרותי אחזקה לציוד, ביצוע כיולים למכשירים וליווי פרוטוטיפים ליישום. החברה משווקת מגוון סוגי,  PH Meter. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכלל הפיתוחים האחרונים בתחום של ציוד מעבדות, מקררים, תנורים, אינקובטורים, אוטוקלבים, מחוללי גזים ועוד. החברה גאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

מד PH
תוכן עניינים

מאיר טכנולוגיות מדעיות

אספקת ציוד מעבדה מקצועי

נשמח לעמוד לשירותכם!

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.