אינקובטורים מעבדתיים

אינקובטורים מעבדתיים

למה משמשים אינקובטורים מעבדתיים

אינקובטורים מעבדתיים נחשבים לציוד הכרחי בכל מעבדת מחקר ופיתוח מדעית. אינקובטורים מעבדתיים משמשים לתחזוקה וגידול של תרביות מיקרוביולוגיות ותרביות תאים. האינקובטור מספק לשם כך סביבה נטולת מזהמים ומבוקרת על מנת לספק סביבת עבודה אמינה ובטוחה. 

דימוי תנאים במעבדה

אינקובטורים ותאי אקלים מדמים את התנאים הנדרשים מבחינת טמפרטורה, לחות ופחמן דו חמצני. אינקובטורים מקוררים מגיעים בדרך כלל לטמפרטורה מקסימלית של 80 מעלות צלזיוס. אינקובטורים מקוררים מופעלים על ידי בקרה חכמה עם חיבור לרשת באופן אלחוטי או קווי וכוללות מערכת ניטור המתריעה בעת חריגה בתנאים הסביבתיים שהוגדרו במערכת

צנטריפוגות

צנטריפוגה מרכזת ניתן למצוא במעבדות רבות והן נחשבות לאחד הכלים מהבסיסיים ביותר בעבודתו של החוקר. צנטריפוגה לנפח גבוה פועלת לשם הפרדה של חומרים. הסיבוב של הצנטריפוגה מפריד את החלקיקים הקטנים יותר שנמצאים בתוך נוזל הדגימה. במהלך פעילות המנגנון של צנטריפוגה מרכזת, החומרים הכבדים בעלי הצפיפות הגבוהה יותר, יורדים למטה ומצטברים בעיקר בתחתית של המבחנה, כאשר החלקיקים הקלים צפים למעלה.

ציוד קירור והקפאה

כשמדובר על ציוד קירור והקפאה למעבדות ישנה חשיבות עצומה לאיכות המכשירים ולאופן תפעולם הנכון בהתאם להוראות המדויקות של היצרן. ציוד קירור והקפאה למעבדות נועד מלבד עבור בתי חולים, מכוני מחקר ואוניברסיטאות גם עבור חברות מסחריות רבות, לשם מחקר ופיתוח בין היתר, בתחומים של הייטק, פרמצבטיקה, כימיה, ביוטכנולוגיה, איכות הסביבה, תעשיות המזון ועוד.

שימוש מחקרי בתנורים

בתנורי הייבוש ניתן לעשות את שימושים מחקריים לבדיקת תכונות מוצרים בטמפרטורה חמה. בנוסף ניתן לבדוק התנגדות תרמית בחומרי בנייה. בתנורים ניתן לעשות גם בדיקת עמידות בחום של רכיבים אלקטרונים וייבוש מגוון חומרים כגון זכוכית, רקמות ונייר.

אינקובטורים מעבדתיים מאנשי המקצוע של התחום

חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מספקת ציוד ומכשור למעבדות בתחום המדעי. חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות מתמחה במיוחד במכירה ושיווק של מכשור מעבדתי חדש ומשומש כגון, אינקובטורים מעבדתיים, שרותי אחזקה לציוד. החברה אף מספק שירותי כיול למכשירים וליווי של פרוטוטיפים בפיתוח. החברה משווקת מגוון רחב של דגמי אינקובטורים ותאי אקלים בהתאמה לצורכי המחקר, מ-50 ליטר ועד 1460 ליטר. הצוות המקצועי בקי ומנוסה בכלל הפיתוחים האחרונים בתחום של ציוד מעבדות, מקררים, תנורים, אינקובטורים, אוטוקלבים, מחוללי גזים ועוד. החברה גאה לתת שרות מקצועי ואיכותי לחברות ותיקות וסטרטאפים בתחילת דרכם כאחד.

אינקובטורים מעבדתיים
תוכן עניינים

מאיר טכנולוגיות מדעיות

אספקת ציוד מעבדה מקצועי

נשמח לעמוד לשירותכם!

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

NOVEMBER SALE

מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

ברכישת
2 מכשירים

15% הנחה

* תקף רק
על הדגמים המוצגים.

ברכישת
3 מכשירים ומעלה

25% הנחה

* תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
* לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

ברכישת
מכשיר אחד

10% הנחה

* תקף רק להזמנות שיבוצע
עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.