ציוד למעבדות ביולוגיות

מעבדות ביולוגיה הן המקום בו מערכות ביולוגיות שונות נחקרות לפרטי פרטים כדי לקבל הבנה נרחבת על הדרך בה העולם מתקיים וכיצד ניתן לשפרו ולהתגבר על קשיים ותחלואים שונים. ציוד למעבדות ביולוגיות ברמה מתקדמת ואיכותית הנו בעל חשיבות מכרעת על המחקרים המתקיימים במעבדות שכן גילויים חדשניים הנם בעלי פוטנציאל לחולל שינוי ממשי בעולם המדע ואף על הדרך בה אנו חיים.

אך מהי האסוציאציה הראשונה שעולה לכם כשאתם חושבים על מעבדת ביולוגיה? הרוב יחשבו בוודאי על מבחנות, כלי מדידה ונוזלים בצבעים שונים, חלק יחשבו על סדרות אמריקאיות בהן נראים תלמידים לבושים בחלוקי מעבדה לבנים כשהם מנתחים צפרדעים. ציוד למעבדות ביולוגיות משמש לא רק מעבדות לצורך ניסויים ומחקרים אלא גם מעבדות בבתי-ספר בהן לומדים תלמידים על גוף האדם, המערכות המרכיבות אורגניזמים שונים וכן על תהליכים יומיומיים המשפיעים על הדרך בה אנו מתקיימים בעולם. לכן, כל ניסוי או מחקר חדש מצריכים היערכות רבה מכיוון שהציוד הנדרש אינו מסתכם רק במבחנות או בחלוקים, אלא במכשור רגיש ומתקדם, דגמים מגוונים של מערכות ביולוגיות שונות ואף ריהוט מיוחד המותאם במיוחד לשימוש במעבדות.

פעמים רבות המעבדות מתוכננות בהתאם לציוד הנדרש ולכמות האנשים הנדרשת לעבודה במעבדה. הציוד מיוצר מחומרים בעלי אורך חיים ממושך ושאינו מתכלה או נשחק בקלות שכן במעבדות לימודיות נערכים עליו ניסויים רבים והמעבדות מיועדות לניסוי וגם לטעייה. כדי לשמור על רמת בטיחות גבוהה וכדי להבטיח פעילות יעילה במעבדות, בתי ספר, אוניברסיטאות ומעבדות מקצועיות עושים שימוש בחברות מוכרות המספקות להם ציוד למעבדות ביולוגיות העומד בתקנים המחמירים ביותר ומגיע מספקים בעלי שם בינלאומי העובדים עם תעשיות רבות לצרכים שונים.

חברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ הנה אחת מהספקיות המוכרות והאיכותיות הפועלות כיום בישראל ומציעה צוות מקצועי ומיומן בעל שנות ניסיון רבות והסמכה לתפעול המכשור הביולוגי המתקדם ביותר. החברה עובדת עם תעשיות ותאגידים גדולים הנזקקים לציוד ומכשור האיכותיים ביותר. החברה צברה מוניטין בזכות השירות הנרחב שהיא מציעה ללקוחותיה, בו נכללים ייעוץ והכוונה מקצועית, הכשרה לעבודה על הציוד החדש במעבדה עצמה בהתאם לנוחיות הלקוח, ייבוא של מכשור חדשני ומתקדם המותאם במיוחד לצורכי הלקוח ושירותי אחזקה שוטפים לציוד הכוללים תיקון וכיול לשמירת חיי המדף ותקינותו של הציוד, איסוף והחלפת חלקים פגומים במידת הצורך. בנוסף על כך החברה מציעה מגוון מכשירים משומשים ומיד שנייה בעלויות מאיכות מצוינת ובעלויות משתלמות וכן שירות אחריות מורחב עבור המכשור החדש והמשומש.

סגירת תפריט

לקבלת פרטים מלאו את הטופס

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם