אינקובטורים ותאי אקלים

אינקובטורים מעבדתיים איכותיים בנפחים של 50 ליטר ועד 1460 ליטר, עם רמת דיוק טמפרטורה של 0.1 מע”צ. טווח טמפרטורה: מ 10- מע”צ ועד 100 מע”צ. כל האינקובטורים מגיעים מערכת בקרה חכמה עם מערכת התראות וחיבור קווי או אלחוטי. 

בנוסף ניתן גם לבחור בין דגמי שייקרים המותאמים לשימוש בתוך אינקובטור וניתן להוסיף אביזרים בהתאם לנדרש.

 ישנה גם אפשרות לאינקובטורים CO₂.

אינקובטורים ותאי אקלים

  אינקובטורים מקוררים

  מגיעים בנפחים מ-56 ליטר ועד 1460 ליטר. טווח טמפרטורה הוא בין מינוס 10C°-70C°. ישנה אפשרות בחירה לדלת אטומה, כפולה, זכוכית, או דלת עם חלון.

  לרשימת הדגמים >

  אינקובטורים ותאי אקלים

   אינקובטורים מעבדתיים

   מגיעים בנפחים מ-15 ליטר ועד 1005 ליטר. טווח הטמפרטורה הוא בין 5C° מעל טמפרטורת החדר ועד 100C°. ישנה אפשרות בחירה לדלת כפולה או לדלת עם חלון.

   לרשימת הדגמים >

   תאי אקלים

   מגיעים בנפחים שונים, בעלי טווח טמפרטורות של עד כ-60°C. מיועדים לשימוש בפארמה, בחקלאות ועוד.

   לרשימת הדגמים >

   אנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מייבאים ומשווקים אינקובטורים למעבדות כבר קרוב ל-20 שנה ברציפות. צוות העובדים שלנו כולל מומחים בתחום הציוד למעבדות ואנחנו מספקים גם שירותי תחזוקה אמינים ואיכותיים באיזורים נרחבים בארץ. אם יש לכם מעבדה פרטית, או שאתם מנהלים מעבדה עבור חברה פרטית או מוסד ציבורי, אנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ הכתובת שלכם לכל הציוד הנדרש לכם למעבדה. הציוד שלנו מגיע מהמפעלים המקצועיים בעולם והוא עובר בדיקות איכות ותקינות קפדניות במיוחד לפני שהוא מגיע למעבדה שלכם.

   ציוד מעבדה חדש ומקצועי

   אינקובטור המיועד למעבדות משמש לעבודות פיתוח ומחקר וניתן לגדל איתו תרביות מיקרוביוליגות ואף תרביות תאים. האינקובטור שאנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מציעים לכם, מאפשר לכם לעבוד תחת בקרה מלאה ללא זיהומים לכל תהליך הפיתוח והמחקר שלכם. באמצעות הציוד שלנו למעבדות, תוכלו ליצור תנאי טמפרטורה מושלמים עבור פיתוח המוצרים שלכם. אנחנו יכולים להציע לכם ציוד חדש למעבדות במחירים מעולים ואף ציוד יד שנייה מתוחזק ואיכותי.

   ציוד מעבדה איכותי יד שנייה

   מכיוון שאנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ מספקים גם שירותי תחזוקה לאינקובטור קירור, אנחנו יכולים לספק לכם את המכשיר גם יד שנייה. קנייה יד שנייה של אינקובטור קירור, תאפשר לכם לחסוך בהוצאה על הציוד הנדרש לכם למעבדה, כאשר אתם מקבלים אותו במצב מעולה ולאחר תחזוקה שוטפת לאורך כל השנה.

   שירות תחזוקה לציוד מעבדה

   רוצים שירותי תיקון לאינקובטור מעבדתי? מחפשים אינקובטור מעבדתי מוקצועי? זה הזמן לפנות לצוות המקצועי שלנו בחברה ולהזמין את המוצר הנדרש לכם למעבדה. הציוד שלנו מגיע בטווח נפחים רחב וכולל מערכות מתקדמות עם התראה וחיבורים אלחוטיים. שירותי התחזוקה שלנו יסייעו לכם לשמור על שגרת עבודה שוטפת, גם כאשר ישנן תקלות שונות בציוד המעבדה שלכם. הצוות יסייע לכם בכל תקלה ויספק לכם את חלקי החילוף הנדרשים לכל סוג ציוד.

   הזמנה טלפונית של אינקובטורים איכותיים למעבדה

   רוצים לקבל הצעת מחיר לאינקובטורים איכותיים למעבדה שלכם? אנחנו בחברת מאיר טכנולוגיות מדעיות בע”מ נשמח לספק לכם את הציוד הטוב ביותר למעבדה שישרת אתכם ואת העובדים שלכם לשנים רבות קדימה.

   סגירת תפריט

   לקבלת פרטים מלאו את הטופס

   מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

   NOVEMBER SALE

   מבצעים מיוחדים ללקוחותינו!

   ברכישת
   2 מכשירים

   15% הנחה

   * תקף רק
   על הדגמים המוצגים.

   ברכישת
   3 מכשירים ומעלה

   25% הנחה

   * תקף ברכישת המכשיר יחד עם כל חלקיו בהזמנה אחת.
   * לא תקף ברכישת חלקים בודדים.

   ברכישת
   מכשיר אחד

   10% הנחה

   * תקף רק להזמנות שיבוצע
   עד לתאריך 28/11/2023 בלבד.