מה חשוב לדעת לפני שרוכשים צנטריפוגה?

מאז ומעולם האדם חיפש פתרונות בתחום מדעי הרפואה והביולוגיה, וכבר משחר ההיסטוריה נערכו מחקרים שונים בענף הזה. ככל שעברו השנים היינו עדים לעוד ועוד פיתוחים בתחום, לכן זה לא מפתיע לגלות שהיום השמיים הם הגבול בכל מה שקשור למחקרים מדעיים. במידה וגם אתם מעורבים בהקמה של מעבדה חדשה או שאולי אתם אחראים על רכישת ציוד מעבדה, יש תחום בסיסי אחד חשוב והוא הפרדת חומרים כבסיס בעזרת צנטריפוגה בעלת כוח צנטריפוגלי מתאים. מכשירים אלו קיימים כבר כמה מאות שנים והמטרה העיקרית שלהם היא להפריד בין חלקיקים בעלי משקל סגולי גבוה לבין משקל סגולי נמוך. התרומה של הצנטריפוגה למחקרים המדעיים רפואיים וביולוגיים לאורך השנים היא אין סופית ולכן ברור מדוע גם במעבדה שלכם אתם  צריכים כלי זה כבסיס ליישומי המחקר והפיתוח.

צנטריפוגות - מאיר טכנולוגיות

הנתון הראשון שכדאי לדעת עליו לפני שבוחרים צנטריפוגה למעבדה, הוא לבדוק אילו קריטריונים הצנטריפוגה צריכה למלא על מנת להתאים למחקר המבוקש. ישנם סוגים שונים בשוק היום וכל אחד מתאים לדרישות שונות:

כל הפרמטרים הללו חשובים לדעת ולהכיר לפני שרוכשים על מנת לדעת איך לבחור בצנטריפוגה הכי מתאימה. כשבנוסף, תמיד כדאי לרכוש צנטריפוגה אשר ניתן להתאים אותה למחקרים עתידיים. כלומר, יכולת להחליף רוטור בלבד או רכישת מתאמים לגדלי מבחנות נוספים שאולי יבואו לידי שימוש בעתיד במקום רכישת צנטריפוגה חדשה.

האיכות חייבת לבוא לפני הכול

הנתון השני ששווה לכם להתעכב עליו זו כמובן השאלה באיזה רמת איכות אנו מעוניינים:

ככל שעוברות השנים אנחנו יכולים לראות עוד ועוד חברות שמייצרות מכשירים כאלה אך לא כולן מציעות לנו את הטוב ביותר. בסופו של דבר, חשוב שכל צנטריפוגה שאתם קונים תהיה איכותיות עם יכולת להחזיק מעמד לטווח ארוך, אשר ניתנת לשימוש ורסטילי המאפשר להתאים את הצנטריפוגה לקצב הצרכים המשתנים בעולם המעבדות.

ייעוץ מקצועי מסייע בבחירה הנכונה

אם יש לכם ספק לגבי בחירת הצנטריפוגה המתאימה למעבדה שלכם או שאולי אתם רוצים ייעוץ לגבי כל ציוד אחר שתרצו לרכוש, הרי שעדיף יהיה להתייעץ עם המומחים. אצלנו תוכלו למצוא אנשי מקצוע בעלי ידע מוכח וניסיון רב שנים אשר מכירים את כל התחום הרחב של ציוד מעבדה. כך שבין אם אתם רוצים לקנות צנטריפוגה ובין אם דרושים לכם מכשירים אחרים, אנחנו הכתובת הנכונה לכך. אנשי המקצוע שלנו ישמחו, לפני הכול, להקשיב לכם ולהבין למה אתם זקוקים שכן בצורה כזאת הם יוכלו לעזור לכם לבחור את הטוב ביותר. כל המוצרים שתיקנו אצלנו איכותיים והם יוכלו לשמש אתכם במעבדה לשנים רבות, אז למה שלא תיצרו עימנו קשר עוד היום?

 • חדשות ועדכונים

  חדש במאיר טכנולוגיות! חברת SHP Steriltechnik AG המתמחה במכשירי אוטוקלאב.
  אנו משתתפים בתערוכת ישראנאליטיקה 2019 המתרחשת בין 22-23 לינואר - נשמח לרא
  אנו גאים להציג את הצנטריפוגה החדשה מודל 150R מבית MPW Med Instruments.
  Exciting Deals on SFA & FIA FS3700 Chemistry Cartridges! Two chemistry cartridges for the price of one!
  על מכשירים חדשים מהמלאי כולל אחריות, נא ללחוץ כאן לפרטים.
  חברת O-I Analytical מתמחה במכשירי אנליזה TOC לתחומי פרמצבטיקה, שפכים ועוד.
 • צור קשר

  לפרטים נוספים חייג: 08-9474141
  או השאר פרטים וניצור קשר:

  שם

  טלפון

  מייל

  חברה

 • כתובת החברה: אופנהימר 5 פארק המדע רחובות 7670105 | טלפון: 08-9474141 | פקס: 08-9361188 | דואר אלקטרוני: meirb-y@meirb.com
  © כל הזכויות שמורות למאיר טכנולוגיות
  אינטרנט פולפאוור - חברה לקידום אתרים | מפת אתר